Erkin Koray Cemalim

3 comments

  1. şefik diyor ki:

    merhabalar erkin koray öncelikle şunu söylemek isterim siz herkezin sevdiği değer verdiği büyük üstadlarımızdansınız sizi çok seviyoruz ben üniversitelerde organızasyon yapıyorum şuandada yılbaşında fatih üniversitesinde yılbaşı etkinliği düzenleyi düşünüyorum fakat bunun için sizin yardımınıza çok ihtiyacım var ordan toplanan para ile kimsesiz çocuklara yardımda bulunmak istiyoruz programınız nasıl bilmiyorum yılbaşında ama sizinde bu ricayı bu yardımı geri çevirmicenizden çok eminim bir şansımı denemek istedim.. çok teşekkür ederim gelsenizde gelmesinizde sizi tüm kalbimizle çok seviyoruz..

  2. şefik diyor ki:

    merhabalar erkin koray öncelikle şunu söylemek isterim siz herkezin sevdiği değer verdiği büyük üstadlarımızdansınız sizi çok seviyoruz ben üniversitelerde organızasyon yapıyorum şuandada yılbaşında fatih üniversitesinde yılbaşı etkinliği düzenleyi düşünüyorum fakat bunun için sizin yardımınıza çok ihtiyacım var ordan toplanan para ile kimsesiz çocuklara yardımda bulunmak istiyoruz programınız nasıl bilmiyorum yılbaşında ama sizinde bu ricayı bu yardımı geri çevirmicenizden çok eminim bir şansımı denemek istedim.. çok teşekkür ederim gelsenizde gelmesinizde sizi tüm kalbimizle çok seviyoruz..cep numaram 0539 679 17 75

  3. mehmet gelgüç diyor ki:

    Ben Mehmet Gelgüç Tokat Zile den sizi çok seviyorum bütün şarkılarınızı severek dinliyorum senin gibi bir rock müzik sanatçısının dünyaya bir daha geleceğini düşünmüyorum. Siz türk rock müziğinin babasısınız. Hiçbir sanatçı elinize su dökemez. Sizinle yan yana gelip yüz yüze muhabbet etmeyi çok isterdim. Tokat Zile de konser vermenizi çok istiyorum. Ben sizin çok eski hayranınızım yıllardır yaşım 56 sizi burda görmeyi çok istiyorum geçirmiş olduğunuz kazadan ötürü geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Hayırlı akşamlar Kalbim seninle Erkin Baba….

Ekim 2015
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031